Jastrzębia Góra z dziećmi – co warto zobaczyć?

Spędzanie czasu wolnego z dziećmi czasem nie jest łatwe. Dotyczy to szczególnie zwiedzania nowych miejsc. Szczęśliwie każdy, kto odwiedzi Jastrzębią Górę odnajdzie tam atrakcje, które zadowolą zarówno najmłodszych, jak i rodziców. Co warto zobaczyć?

Wyjątkowa plaża w Jastrzębiej Górze

Odpowiedz na pytanie co robić z dziećmi w Jastrzębiej Górze? jest prosta. Miasto słynie ze względu na wyjątkowo piękne wybrzeże. Spacer z dziećmi po pięknym piaszczystym wybrzeżu połączony z zabawami z piaskiem i wodą to spełnienie marzeń dziecka.

Obelisk Gwiazda Północy

Jest to kolejne świetne miejsce na spacer, które oferuje Jastrzębia Góra. Droga do obelisku prowadzi przez porośniętą lasem ścieżkę. Na końcu zobaczyć można majestatyczny obelisk położony w pobliżu krawędzi klifu. Z tego miejsca rozpościera się widok na morze.

Wąwóz Lisi Jar

Kolejnym wyjątkowym miejscem w Jastrzębiej Górze jest Wąwóz Lisi Jar. Również umiejscowiony w pobliżu nadbałtyckich klifów. Tak samo, jak w przypadku obelisku ścieżka prowadzi przez gęsto porośnięty last. Z najwyższych punktów można podziwiać Bałtyk.

Port Morski Władysławowo

Port ten położony jest zaledwie 7 km od Jastrzębiej Góry. Z pewnością jest to idealne miejsce na krótki wypad z dziećmi. Na miejsc podziwiać można nie tylko piękno polskiego wybrzeża, ale również wszystkie zacumowane tam łodzie.

Na szczęście, by wyjechać do Jastrzębiej Góry nie potrzeba wiele wysiłku. Wystarczy wybrać wymarzony nocleg w Jastrzębiej Górze idealny dla całej rodziny i wypoczywać! Wakacje w tym miejscu na pewno będą udane.